in

Xiaomi Redmi Note 3 Pro için Official Miui9 Beta Yayınlandı

MIUI-9-Redmi-Note-3-Official

Xiaomi firması sevilen arayüzü MiUİ için yeni versiyonunun tanıtımını geçtiğimiz günlerde yapmıştı. Güncellemeyi alacak cihazlar için bir takvim yayınlayan Xiaomi bugün 3.parti güncelleme listesinde olan cihazlar için kapalı beta güncellemesini sundu. Özellikle Redmi Note 3 Pro kullanıcıları MiUİ9 ile birlikte Android Nougat yükseltmesi için umutlu bir bekleyiş sürdürüyolardı. Ancak bugün sızan kapalı beta güncellemesinde görüldüğü üzere Redmi Note 3 Pro Miui9 güncellemesi Android 6 Marshmallow tabanında verilmiş.

TurkDevs olarak yaklaşık bir hafta önce Android 7 tabanlı Miui 9 ‘u Redmi Note 3 Pro kullanıcıları için vermiştik. Bu yönde ki desteğimizi devam ettireceğimizi çalışmalarımızı yakından takip edenler elbette biliyorlar, birkez daha buradan duyurmuş olalım. Sızdırılan kapalı beta sürümünü denemek isteyenler olacaktır. Şimdiden belirtmekte fayda var verilen güncelleme sadece Çin bölgesini kapsıyor. Bu yüzden sadece İngilizce ve Çince dillerini barındırmakta.

[affiliate_news id=”1019″]

Redmi Note 3 Pro MiUİ 9 Official Beta

Sızdırılan MiUi 9 v7.8.28 Beta sürümünü indirmek için aşşağıda bulunan bağlantıyı tıklayınız. İsterseniz Güncelleyici üzerinden paketi göstererek yükleyebilirsiniz. Eğer herhangi bir TWRP yüklü ise yedeğinizi aldıktan sonra wipe işlemlerini gerçekleştirip yükleyebilirsiniz. Çin hükümeti yasaları gereği bu güncelleme de Google servisleri bulunmamakta. Eğer bu güncellemeyi kullanmak istiyorsanız Google Installer ile Play Marketi indirip kullanabilirsiniz.

İndir Xiaomi Redmi Note 3 Pro MiUİ 9 v7.8.28 Android 6.0 Closed Beta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xiaomi Redmi Note 3 Pro’ ya Nougat Tabanlı Miui9 Güncellemesi TurkDevs ‘den

Miui9-Redmi-Note-3-Update

Xiaomi Redmi Note 3 Pro MiUİ 9 7.9.14 Güncellemesi