in

Samsung, CIIE 2019’da Yeni Galaxy Fold’u ve 8K Ekran Teknolojisini Gösterecek

Samsung-Tv-ucuzu

Samsung, CIIE 2019’a (Çin Uluslararası İthalat Fuarı) birbirinden iddialı ürünlerle hazırlanıyor. Teknoloji fuarının gözdesi Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un katlanabilir telefonu Galaxy Fold olacak. Şirket ayrıca yeni 8K ekranlarını da fuarda tanıtacak.

Geçtiğimiz yıl 130 ülkeden 2.800 firmanın katılım sağladığı Çin Uluslararası İthalat Fuarı’nın (CIIE) ikincisi, 05-10 Kasım tarihleri arasında Shanghai şehrinde gerçekleşecek. Samsung, fuarın en iddialı markalarından biri ve argesi ile geliştirdiği yeni teknolojileriyle fuarda boy gösterecek. Şirket 8K ekranlarını ve katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold’u fuardaki katılımcılara sergileyecek.

Samsung ev sinema sistemini, QLED 8K ekranlı televizyonlarını ve katlanabilir akıllı telefonunu fuarın başlamasıyla birlikte CIIE 2019 standında kullanıcı ile buluşturacak. Güney Koreli şirket ayrıca yeni yonga setleri, bellekleri, akıllı telefonları, televizyonları, sanal gerçeklik ve akıllı ev sistemleri de dahil olmak üzere birçok kategoride ürettiği ürünleri sergileyecek. Şirketin standında, 85 inçlik birkaç model de dahil olmak üzere Samsung 8K ekranlı TV‘lerden oluşan bir televizyon ünitesi de bulunacak.

Galaxy Fold türkiye

Tüm bunların yanı sıra Galaxy Fold olarak isimlendirdiği ve uzun süredir geliştirdiği katlanabilir ekranlı akıllı telefon da fuarın beklenen ve ilgileri üstünde toplayan ürünü olacak. Galaxy Fold, Samsung standında Galaxy Note 10+ ve A90 5G gibi 5G destekli akıllı telefon modelleriyle birlikte sergilenecek. Dünyanın merakla beklediği ve sürekli olarak geliştirilen ekran teknolojisiyle Samsung Galaxy Fold, dünyanın ilk katlanabilir ekranlı akıllı telefon olma özelliğini de taşıyor.

ilk piyasaya sürülen Galaxy Fold üzerinde gerçekleştirilen testler ve kullanıcı yorumları, telefonun henüz ‘tamamlanmamış’ bir teknoloji olarak karşımıza çıktı ve ilk günden sorunların pençesine düştü. Samsung, üretimden kaynaklı sorunlardan dolayı tüm telefonları topladı ve üzerinde yeni geliştirmeler yaptı. Son gelişmelerin katlanır ekran teknolojisini hangi noktaya getirdiğini fuara katılan kişiler deneyimleyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google, Asistan Uygulamasında Arayüz Güncellemesi

ABD’den Huawei’ye İzin Çıkıyor! Google Huawei Birliği Tekrar Oluşabilir