in

OnePlus 3T Üretimi Duruyor

One Plus 3
One Plus 3T Üretim Duruyor

Son zamanların en iyi amiral gemilerine imzasına atan firma OnePlus 3T üretimini durduracağını açıkladı.  Android dünyasında şok edici bu kararla kullanıcılarını üzen firma yine adından söz ettirmeyi başardı.

 

Firmadan gelen son açıklamaya göre en yeni amiral gemisi olan OnePlus 3T üretim ömrünün sonuna geldi ve sadece mevcutta bulunan stoklar bitene kadar satışı devam edecek. Firmadan gelen açıklama:

”Geçen yılın Kasım ayında OnePlus 3T’yi piyasaya sunduğumuzdan bu yana çok şey oldu. Cihazımız için hem medyada hem de tüm dünyadaki kullanıcılarımız tarafından yapılan olumlu geri dönüşlerden heyecanlandık. Henüz en başarılı cihazımız  ve  gösterdiğimiz başarıdan dolayı inanılmaz derecede gurur duyuyoruz. OnePlus 3 ve 3T’ye daha fazla yazılım güncellemesi ve desteği sunmaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz. ”


OnePlus 3T için son çağrısını yapan firma bu muhteşem amiral gemisini almak isteyenlerin elini çabuk tutmalarını gerektiğini belirtti. Aksi taktirde çok geç olabileceğini belirten firma özellikle OnePlus 3 ve 3T amiral gemilerine desteğini sürdeceğinin de altını çizdi.

[affiliate_news id=”662″]

Elbette bu kadar başarılı bir firmanın, son dönemlerin en iyi amiral gemilerinden olan OnePlus 3T modelinin üretimini durdurma kararı almasının arkasında yatan güçlü sebepler bulunmaktadır.

OnePlus’ın böyle bir karar almasında firmanın tüm üretim kapasitesini gelecekte piyasaya sürülecek olan OnePlus 5 modeli üzerine yoğunlaştırmak istemesidir. Bizler de OnePlus 5 modelini merakla beklemekteyiz.

[the_ad id=”513″]


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp: Sohbet Sabitleme Özelliği

Bitcoin Nedir?