Kapat

One Plus 5 – Yeni Konsept Video Yayınlandı

Anasayfa
Videolar One Plus 5 – Yeni Konsept Video Yayınlandı

One Plus 5‘ in tanıtılmasına kısa bir süre kaldı. Modele ait konsept videoları da yayınlanmaya başladı. Bugüne kadar gelen sızıntılarla One Plus 5 modelinin karşımıza nasıl geleceği netleşti desek pek yanlış söylememiş oluruz. Özellikle Fiyat/Perfomans odaklı cihazlar üreten firma pazarda adından oldukça fazla söz ettirmeye başladı Firmadan One Plus 5 fiyatı için herhangi bir açıklama gelmesede kullanıcıyı düşünen bir fiyat politikasıyla pazara giriş yapacaktır. Üretim sıkıntılarını atlattıktan sonra büyük firmalara ciddi rakip olacak. Ülkemizde resmi olarak satılmasa da çeşitli yollardan One Plus markasının cihazlarına ulaşmak mümkün.

One Plus 5 Özellikleri Ne Olacak?

 

Bu yaz başlarında satışa sunulacak OnePlus 5‘in hangi işlemciyi kullanacağı firmayı takip edenler tarafından tahmin ediliyordu. Her ne kadar farklı söylentiler gelse de  genel düşünce cihazın Snapdragon 835 yonga setinden güç alacağı yönündeydi.

oneplus-5-fiyatı

OnePlus CEO’su Pete Lau yaptığı açıklamada, OnePlus 5’in  Qualcomm‘un Snapdragon 835 yonga seti ile birlikte geleceğini doğruladı. Lau, sızıntılar yüzünden işlemci konusunun tahmin edilebildiğini ve telefonu bekleyenler için bir sürpriz yapılmayacağını belirtti.

Lau, bu aralar telefonun dokunmatik paneline yoğunlaştıklarını, kullanıcılara daha pürüzsüz bir dokunmatik ekran deneyimi sunmak istediklerini belirtti. Cihazın diğer özelliklerine ilişkin açıklama yapmaktan kaçınsa da gelen sızıntılarla OnePlus 5’in 6 ya da 8GB RAM ile geleceği tahmin ediliyor. One Plus 5 fiyatı ise 500 doların altında olacağı kesinleşmiş gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir