Kapat

Marvel Film Evreni Takvimi Açıklandı!

Anasayfa
Haberler Marvel Film Evreni Takvimi Açıklandı!
marvel-film-takvimi

Marvel son zamanlarda film serileri ile oldukça popüler. Son yıllarda herkes için Marvel evreninde efsane olmuş filmler yer almakta. Heyecanla beklediğiniz tutkunu olduğunuz bir fim var ise açıklanan takvime göz atmanlısınız. Sizi sevindirecek bir haber olabilir.

Her yaş gurubuna yönelik filmleri ile adından sıkça bahsettiğimiz Marvel, son yapımlarıyla birlikte gişede önemli gelirler elde ediyor. Avengers serisiyle son zamanların en hızlı yükselişini yakalayan firma, kısa bir süre önce film takvimi konusunda bazı açıklamalarda bulundu. Marvel’in yaptığı açıklamayla birlikte, 2023 tarihine kadar vizyona girecek olan yapımların tarihi belirlenmiş oldu.

Yapılan açıklamada filmlerin isimleri hakkında açıklama yapılmamış olsa da filmlerin ne zaman vizyona gireceği konusunda bilgiler verildi.

Marvel Filmleri Ne Zaman Vizyona Girecek?

Takvime göz attığımızda ilk film 7 Ekim 2020 tarihinde vizyona girecek. Bu tarihte vizyona girecek yapımın Blade filmi olacağı daha önce açıklanmıştı. İkinci yapım ise 17 Şubat 2023 yılında vizyona girecek. Bu yapım için herhangi bir açıklama yapılmazken beklentiler Deadpool 3 olacağı yönünde toplanmış bulunmakta.

Marvel-takvim

5 Mayıs 2023 tarihinde vizyonda olması beklenen yapımın ise . Fantastik Dörtlü filminin yeni serisi olacağı beklenirken bu yapımın hemen arkasından, 28 Temmuz 2023 tarihinde Captain Marvel 2 yayınlanacak.

Son açıklanan tarih 3 Kasım 20232’te yeni bir filmin gelmesi bekleniyor. Bu filmin X-Men serisine ait bir devam filmi olacağı tahminler arasında yer alıyor. Marvel film evreni için paylaştığı tarihler bu kadarla son buluyor. Firma bu tarihlerin dışında süpriz yapımlarla izleyici kitlesini şaşırtabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir