Kapat

LG’den Yine BOŞ İşler: LG G6+

Anasayfa
Mobil LG’den Yine BOŞ İşler: LG G6+
lg g6+ özellikleri

LG, LG G6+ modelini duyurdu. LG G6+, yenilenmemiş özellikleri, daha fazla depolama alanı, kablosuz şarj ve yepyeni renk seçenekleriyle birlikte kullanıcılar ile buluşuyor.

İlk olarak belirtmemiz gerekir ki LG G6 Plus’da RAM ve işlemci tarafında herhangi bir yenilik bulunmuyor, keza tasarım alanında da değişen bir şey yok. Aslında cihazda yeni hiçbir şey yok.  LG sadece 64 GB olan depolama alanını G6+ ile 128 GB’a çıkarıyor.  Bununla birlikte Qi kablosuz şarj özelliği geliyor amma bu özellik kısıtlı pazarlarda sunulan cihazlarda yer alacak. Nasıl bir kafadasın LG anlamakta zorlanıyoruz..

 

LG G6+ Yeni Renk Seçenekleri

lg g6 plus özellikleri

LG, G6+ ile birlikte Optik Deniz Mavisi ve Optik Terra Altın ve Optik Siyah renk seçeneklerini görmek mümkün oluyor. Diğer yandan LG, ses konusunda Hi-Fi Dac’i en iyi şekilde kullanması için G6+’ın kutusuna  B&O kulaklık eklemiş.

Firma bu modeli neden çıkarttığını düşünürken standart LG G6 için birkaç iyileştirme duyurdu. Tek bilinçli hareketi bu sanırım ama onda da pek bir yenilik yok. Güncelleme ile daha kolay ve iyi yüz tanıma sistemi ve kilidi açmak için Face Prinözelliği getirildi. Bir zamanlar emektar GM Discovery modelinde bile bulunan fakat pek şaçma bir özellik. Ayrıca güç tüketimini düşüren yeni Düşük Güç Tüketimi (Low Power Consumption) adında özellikte duyuruldu. Bu özellikle cihazda bulunan sensörlerinden faydalanarak güç tüketimini düşürmeye çalışacak. Yakınlık , ışık ve hareket sensörleri sayesinde cihazın cepte taşınıp taşınmadığını belirleyip ona göre işlemci hızı ve arkaplan uygulamalarınızda zorla uyutma yapılabilir. Bence güzel bir özellik olmuş.

LG-G7-Snapdragon845

Gönül isterdi ki Qualcomm’un Snapdragon 835 ile güçlendirilmiş, RAM kısmı arttırılmış bir LG G6+ görmeyi. Rekabetçi bir fiyatlandırma ile birlikte G2 etkisi yaratabilmesi mümkündü. Donanım yönünden başarılı olmayan G6′ nın kasası ve tasarımı(arka kısımda iyileştirme yapılabilir) göze hoş geliyor. LG G6+ Türkiye fiyatı ne olacak merakla bekliyorum.  Sizin de bu anlamlandıramadığımız model hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

Kaynak: Gsmarena

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir