Kapat

Huawei Nova 6 5G Geekbench Testinde Görüldü

Anasayfa
Genel Huawei Nova 6 5G Geekbench Testinde Görüldü
Huawei-Nova-6

Nova serisinin yeni üyesi  Huawei Nova 6 5G serinin en güçlü adayı olmak için hazır. 5 Aralık tarihinde tanıtılması beklenen model için performansına ait son bilgiler Geekbench aracılığıyla geldi. Testte görülen model hakkında birçok bilgi de elde edilmiş oldu.

Huawei Nova 6 5G Özellikleri Nedir?

Test sonuçlarına bakılırsa yeni akıllı telefon Nova 6 5G Kirin 990 işlemcisine sahip olacak. Bellek kısmında ise 8 GB RAM ile geleceği ön görülen cihazın  Android 10 ile birlikte kutudan çıkması bekleniyor.

Ekran kısmında 6,44 inç 1080p çözünürlüğe sahip panel kullanılırken kamera kısmında ise 60MP ana kamera yer alacak. Huawei Nova 6 5G’nin ekranının sol üst köşesinde 32 MP + 8 MP ultra geniş açı olmak üzere çift kamera bulunacak.

Huawei-Nova-6-5G

40W hızlı şarj desteği, 4000 mAh gibi bataryalarıyla beraber yeni serinin iddialı akıllı telefonlardan biri olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

huawei-logo

Huawei Nova 6 5G için tüm bu bilgilerin 5 Aralık tarihinde kesinlik kazanması söz konusu olacak. Tanıtımın sonrasında fiyat ve diğer bilgiler konusunda detayların açıklanmasının hemen ardından resmi özellikleri paylaşacağız. Performans testlerinde yer alan özelliklerin ne kadar doğru olduğunu da değerlendirmek mümkün olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir