in

Gionee S10 Modelinin Özellikleri Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan yeni orta seviye Gionee cihazının Helio P10 yonga setini kullanması beklenirken Helio P25 işlemcisinden gücünü alacağını gösteren yeni görseller ortaya çıktı. Şimdi, yeni bir görsele göre cihaz GFXBench üzerinde bir çok özelliği ile beraber ortaya çıkmış durumda. Sızdırılan ekran görüntüsüne baktığımız zaman Gionee S10 modeli, benchmark uygulaması üzerinde 8 çekirdekli 2.5GHz hızında çalışan MediaTek MT6757 işlemcisi ile çalışıyor olarak görünüyor.

Merak ediyorsanız, MediaTek MT6757 yonga seti aslında Helio P20 modelidir. MediaTek MT6757CD yonga setide Helio P25 modelidir. Bununla birlikte, Gionee S10‘un üst düzey varyantının Helio P25 yongaseti ve daha ucuz bir sürümünün ise Helio P20 yonga seti ile geleceği yorumunu yapabiliriz. Her iki işlemcide Mali T-880 grafik biriminden güç alıyor.

[the_ad id=”497″]


Android 7.0 Nougat üzerinde çalışan akıllı telefonun ön tarafında 5.5 inçlik  Full HD çözünürlüğe sahip bir ekran yer alacak. Bellek tarafında ise akıllı telefonda 6GB RAM ve 64GB dahili depolama kapasitesi bulunacak. Gionee S10’un vurgulanan en büyük özelliği ise, her iki tarafta da iki adet olmak üzere dört kameranın yer almasıdır. GFXBench görseli de aynı özelliği teyit ediyor. Arkada 16MP + 16MP çift kamera bulunan cihazda, ön tarafta 20MP + 5MP kamera sensörü yer alacak. Şimdilik, cihazın 20MP + 8MP ön kamera ve 16MP + 8MP arka kamera özelliklerine sahip olması bekleniyordu. Ancak, GFXBench üzerinde ortaya çıkan cihazda  kamera açısından biraz farklı özellikler bulunmaktadır.

[the_ad id=”489″]

Gionee S10’un üç farklı modeli olması bekleniyor. Düşük varyantı Snapdragon 435 yongasetinden güç alabilir. Akıllı telefonun tasarım özelliklerini açığa çıkaran birkaç sızıntı mevcut. Bu sızıntılara göre, Gionee S10 estetik açıdan oldukça şık görünüyor. Şirket, Gionee S10‘u 26 Mayıs’ta resmi olarak tanıtmaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft'a Soruşturma

Microsoft’a Soruşturma

Facebook Live Güncelleme

Facebook Live Güncelleniyor