in

Facebook Live Güncelleniyor

Facebook Live Güncelleme
Facebook Live Güncelleniyor

Facebook‘ta çoğumuzun sıkça kullandığı, canlı yayın için iki yeni özellik, test edilmek üzere kullanıcılarla paylaşıldı. Bu iki özellik sayesinde Facebook Live özelliğinin daha kullanışlı hale gelmesi bekleniyor.

Yapılan açıklamaya göre sosyal medya devi, getireceği iki yeni özellik ile canlı yayın sırasında kişilerin arasındaki etkileşimi kuvvetlendirecek.

Facebook Live, kullanıcıları ”Canlı Sohbet” özelliğiyle arkadaşlarınızla, canlı yayın sırasında gerçek zamanlı etkileşime girmenizde oldukça yardımcı olacak.

Arkadaşlarınızla Canlı Sohbet özelliği hem iOS hem Android kullanıcıları için bugün itibariyle seçili bölgeler de test edilmesi için kullanıma sunacak.

[the_ad id=”489″]

Bu özelliği detaylı bir şekilde açıklayacak olursak, canlı yayın sırasında arkadaşınız ile özel olarak sohbet edeceğiniz ayrı bir sohbet sekmesi açabileceksiniz. Oldukça yararlı olabilecek bu güncelleme sayesinde arkadaşlarınızla yayın sırasında kuvvetli bir iletişim kuracaksınız.

Deneme sürecinden sonra bütün kullanıcılar için aktif olacak bu özellik, sürekli canlı yayın yapan kullanıcılar için oldukça yararlı olacak.

Diğer gelen yeniliğe ise bir göz atacak olursak sosyal medya devi, canlı yayın sırasında diğer kullanıcıların, yayına arkadaşlarını davet etmesine olanak sağlayacak.  Bu özelliğin yalnızca iOS platformunda kullanılacak olması ise Android kullanıcılarını üzecek.

Kaynak : Shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gionee S10 Modelinin Özellikleri Ortaya Çıktı

General Mobile 6 Fiyat (Rezilliği)