in

BitTorrent ile Zengin Oldular, ICO fiyatını 6’ya katladı!

BTT coin nedir

BTT Fiyat Artışı ile Şaşırtıyor

BitTorrent ağının kripto para birimi olan BTT kripto para borsalarında işleme açıldı. ICO döneminde beklenmedik taleple rekor kıran para birimi, kripto borsalarında 6 kat fiyat artışı gösterdi.

Kripto para takipçilerinin hemen hemen hepsinin bildiği Tron coininin CEO’su Justin Sun tarafından satın alınan ve sonra kendi kripto para birimini çıkaran BitTorrent ağı, BTC ‘deki düşüşle birlikte oldukça kötü olan piyasaya rağmen rekorlara imza attı. ICO döneminde birçok kişi tarafından talep gören BTT, kripto para borsalarında işleme başladığı gün de aynı ilgiyi gördü.

BitTorrent Piyasaya Heyecan Getirdi!

28 Ocak tarihinde ICO süreci başlayan BTT ‘nin arzı tam 18 dakikada tükendi. Satışa sunulan 60 milyon BTT coinin satışından 7 milyon dolar topladı. Geçtiğimiz gün Binance, OKEx, KuCoin, Upbit ve TRX.market gibi borsalarda işleme açılan BTT, ICO fiyatının 6 katına alıcı buldu.

Hali hazırda $0.0007 veya 22 Satoshi değerine sahip olan BTT gün içerisinde yüzde 50 civarında değer artışı yakaladı. Uzun süredir ayı piyasasında olan kripto para dünyası için yüz güldüren bir sıçrayış oldu. bu ilgiyle birlikte BTT, kripto para borsalarında 200 milyon dolar hacim yakaladı.

Justin Sun tarafından yapılan açıklamalarda yeni kripto para birimi için airdrop yapılacağıda netleşmiş oldu. 11 Şubat tarihinde 1’e 0.11 oranıyla TRX sahipleri  BTT coin sahibi olacaklar. Bunun dışında her ayın 11’inde kâr payı olarakta belli bir oranda TRX sahiplerine BTT dağıtımı devam edecek. Airdroptan faydalanabilmek Tron coinleri airdropu destekleyecek borsalarda veya cüzdanlarda TRX tutmak gerekiyor.

Bu başarıyla birlikte Binance Launchpad platformunu da canlandırdı. Bir süredir cansız olan ICO destek platformu Binance Launchpad, BTT sonrasında yeni bir yol haritasına sahip oldu. Bu yıl içinde her ay bir ICO projesi müşterilere sunulacak. Diğer yandan kripto para birimlerine yeni bir soluk ve hacim kazandırmak için ay sonunda Fetch.AI (FET) projesi ICO’su başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GM 5 Plus için 64bit Miui 10 ROM çıktı

Katlanabilir Ekranlı Samsung Galaxy Fold!